Новини

Користувачі Vodafone масово скаржаться на проблеми з SIM-картами

Обговорення
Vodafone

У мобільній мережі Vodafone 16 вересня стався серйозний збій. Користувачі обурювалися, що не працює ні зв’язок, ні мобільний інтернет.


У соцмережах українці масово скаржилися на проблеми зі зв’язком. Багато хто не міг зателефонувати, відправити повідомлення, іноді навіть не зчитувалася SIM-карта.

Як повідомляє 24 канал , в прес-службі Vodafone-Україна констатували, що проблеми зі зв’язком дійсно були. Збій тривав близько години, проте інженери компанії вже виявили і виправили ці проблеми. Зараз мережа працює без збоїв.

“За інформацією наших технічних фахівців, в період з 14:05 до 14:55 Дійсне було зафіксовано кілька звернень від клієнтів з приводу обмеження роботи послуг мережі. Інженери вжили необхідних заходів для нормалізації роботи за цими зверненнями і вже спостерігають відновлення штатної роботи послуг”, – заявили в прес-службі.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

OnePlus 7T: вбивця флагманів вирішив здивувати покупців ціною

В минуле

Нова операційна система Windows Core OS таки вийде

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.