Новини

Samsung Galaxy Note 10+ 5G не вистачить навіть на пів дня

Samsung Galaxy Note 10+ 5G – не перший смартфон з підтримкою 5G, але, ймовірно, потенційно один з найпопулярніших в найближчим часом.

Спеціаліст ресурсу MacWorld протестував цей смартфон в США в мережі Verizon в Провіденсі. Результати виявилися досить неоднозначними.

Якщо говорити про швидкість передачі даних, вона дійсно вражає. Якщо точніше, апарат завантажував дані зі швидкістю понад 1,6 Гбіт / с при швидкості віддачі в 50 Мбіт / с. Наприклад, двогодинний фільм завантажувався приблизно за 10 секунд, хоча, звичайно, з боку автора оригінальної статті інформативніше було б вказати розмір файлу, а не тривалість фільму.

Однак неймовірна швидкість в разі мереж 5G на даний момент найчастіше є сусідом з рядом умов. В даному випадку автору для отримання таких результатів довелося буквально стояти під ретранслятором. Більш того, варто було зробити пару кроків в бік або просто повернутися до вишки спиною, як смартфон втрачав мережу 5G. Звичайно, це проблема тимчасова, поки мережі п’ятого покоління в більшості районів перебувають у зародковому стані, але такими вони будуть ще досить довго.

Samsung Galaxy Note 10+ 5G - результати тесту
Samsung Galaxy Note 10+ 5G – результати тесту

Але це не єдина проблема. Як виявилося, Samsung Galaxy Note 10+ 5G при підключенні до мережі п’ятого покоління дуже швидко розряджається. Всього за три години роботи смартфон розрядився з 95% до 35%.

В цілому автор робить висновок у першу чергу щодо того, що в наступному році смартфони iPhone навряд чи отримають підтримку 5G. Ми ж можемо зробити висновок про те, на якому етапі зараз знаходиться технологія і чи варто купувати собі такий смартфон.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button