Новини

Motorola випустила свій Smart TV за 4800 гривень

Обговорення
Motorola Smart TV
Motorola Smart TV

Про те, що компанія Motorola готує свої розумні телевізори, ми дізналися буквально кілька днів тому, і ось сьогодні їх вже представили в Індії.


Отже, всього було представлено п’ять моделей телевізора з екранами діагоналлю 32, 43, 50, 55 і 65 дюймів, причому 32-дюймова версія має розширення HD, 43-дюймова може бути як з роздільною здатністю Full HD, так і 4K UHD, а всі інші мають розширення тільки 4K UHD. Вартість в зазначеному вище порядку становить 195, 350/420, 475, 560 і 910 доларів, тобто лінійка грає відразу в декількох цінових сегментах.

Motorola Smart TV

Motorola Smart TV

Всі телевізори мають ідентичний дизайн, всі працюють під управлінням Android TV Pie. В основі лежить якась SoC CA53 з чотирма процесорними ядрами. Оперативної пам’яті може бути 1 або 2,25 ГБ, флеш-пам’яті – 8 або 16 ГБ. Молодші моделі оснащені акустичною системою потужністю 20 Вт, старші – 30 Вт.

Продажі стартують 29 вересня.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Motorola Moto E6s – швидка зарядка та 4 Гб ПЗУ за 110 доларів

В минуле

Lenovo придумала смартфон, який згинається в двох місцях

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.