Новини

Сьогодні останній день можливості вибору тарифу в Vodafone

Перехід на нові тарифні плани повинен відбутися 15 вересня. У абонентів залишилося небагато часу для вибору пакета.

Абонентам стільникового зв’язку поступово підвищують тарифи на послуги. Мобільний оператор Vodafone Україна з 10 вересня 2019 року закрив старий тарифний пакет Vodafone Red L, і почав переводити людей, які ними користувалися, на інші тарифні плани. Відповідні смс-повідомлення приходять клієнтам оператора уже два тижні. У них повідомляється про автоматичне переведення на обраний оператором тариф з 15 вересня, тобто сьогодні, якщо людина не оскаржить вибір Vodafone Україна. Тобто не вибере інший тариф і не повідомить про це оператору.

При цьому людям пропонують дорожчі тарифні пропозиції. Компанія посилається на використовувані складові старого пакета користувача, але хоче отримати з нього більше.

GSMinfo стало відомо про просування пакетів Vodafonе SuperNet Pro і Vodafonе SuperNet Unlim . Вартістю 125 грн і 185 грн, відповідно. Притому, що в обох випадках мова йшла про переключення з тарифного плану, вартістю 120 грн.

Кожна з пропозицій передбачає різний набір послуг в залежності від цінника . Наприклад, в Vodafonе SuperNet Pro за 125 гривень входить:

  • безлімітні дзвінки в мережі;
  • 120 хвилин по Україні;
  • 10 Гб в мережі 4G / 3G

Тарифний план Vodafonе SuperNet Unlim за 185 гривень включає в себе:

  • безлімітні дзвінки в мережі;
  • безлімітний інтернет в мережі 4G / 3G;
  • 200 хвилин розмов по Україні.

Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button