Новини

Наступного року вийде рекордна кількість нових iPhone

Обговорення
iPhone

У 2013 році Apple несподівано для багатьох вперше представила не один, а відразу два смартфона: iPhone 5S і iPhone 5C. Останній так і не отримав продовження, але в 2014 році Apple разом з iPhone 6 представила збільшену Plus-версію. У 2016 році дебютував iPhone SE і відразу став одним з найпопулярніших пристроїв компанії. У 2018 і 2019 році купертіновці показують три новинки, а 2020 рік може стати переломним: разом з довгоочікуваним iPhone SE 2 на ринку з’явиться ще чотири нових моделі.


Ними передбачено стануть iPhone 12, iPhone 12 Pro і iPhone 12 Pro Max. Про четвертий смартфон нічого не повідомляється. Можливо, це буде особлива версія з підтримкою 5G або той самий гнучкий iPhone, про який давно говорять інсайдери.

Зараз на сайті Apple доступні шість актуальних смартфонів: iPhone 8 і 8 Plus, iPhone XR, iPhone 11, 11 Pro і 11 Pro Max.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Смартфони Sony які отримають Android 10: не всі будуть задоволені

В минуле

Конкурент Redmi 8 вийшов кращим останнього практично у всьому

В майбутнє

Також буде цікаво