Новини

Huawei вирішила відмовитись від Windows 10 на своїх ноутбуках

Обговорення
Ноутбук Huawei

Санкції США щодо Huawei унеможливлюють застосування китайською компанією американських технологій, як апаратних, так і програмних. Поки фірма ще використовує в своїх ноутбуках ОС Windows, але вже заявлений перехід на власну HarmonyOS в найближчі кілька років. А якщо буде потрібно замінити Windows швидше, то завжди можна перейти на Linux. І Huawei вже зробила перший крок в цьому напрямку.


Як пише відразу кілька джерел, в Китаї на популярному майданчику VMall компанія запропонувала три своїх ноутбука – Matebook X Pro, MateBook 13 і MateBook 14 – з ОС Deepin Linux. Цей дистрибутив заснований на Debian. Продажі повинні початися скоро, а вартість знизиться в порівнянні з моделями з Windows.

Ноутбук Huawei

Як пише китайське джерело, Huawei проводить з розробниками дистрибутива «тривалу роботу з адаптації», так що перехід на Deepin Linux трапився не спонтанно. І дуже може бути, що в подальшому такий варіант і правда замінить Windows як мінімум на домашньому ринку – до виходу нових глобальних моделей з HarmonyOS.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Як перетворити смартфон в пульт від телевізора

В минуле

Чи варто переходити з iPhone Xs на iPhone 11 Pro

В майбутнє

Також буде цікаво