Новини

Смартфони на Android навчились головної “фішки” iPhone

Операційна система Android відома широким набором функцій і величезною кількістю додатків. Але до недавнього часу у користувачів iOS був вагомий привід залишатися на своїй операційці – автоматичне резервування всіх даних, включаючи фотографії та відеозаписи. З запуском нового сервісу Google виправила цю ситуацію.

Google об’єднала функцією створення резервних копій Android з можливостями хмарного сховища Google One. Тепер список автоматично вивантажуємої інформації доповнився мультимедійними файлами: зображеннями, відеозаписами і музичними треками. Раніше в сервіс Google Drive за розкладом «відлітали» лише контакти, дані додатків і події календаря.

Google One

Користувачі Google One також отримали можливість управляти резервними копіями безпосередньо з мобільного додатку. Під час налаштування нового Android-гаджета всі раніше збережені дані будуть відновлені з хмари при вході в аккаунт. Спочатку така можливість була доступна лише власникам лінійки смартфонів Pixel.

Мінімальний тариф за сховище об’ємом 100 ГБ в Україні становить 45 гривень на місяць. Крім можливості створення резервних копій, передбачені функція ручного збереження різних файлів в хмару і сімейний доступ (до п’яти користувачів). Функція резервного копіювання доступна тільки для пристроїв під управлінням операційної системи Google Android.


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button