Новини

Камеру iPhone 11 Pro Max порівняли з iPhone X: результат шокує

iPhone 11 Pro Max
iPhone 11 Pro Max

У Мережі починають з’являтися перші порівняння камер нових iPhone з камерами інших смартфонів. Причому в даному конкретному випадку в імпровізованій битві взяли участь дві моделі самої Apple – «дідок» iPhone X і новітній флагман iPhone 11 Pro Max.


Кожен раз, коли Apple представляє новий iPhone, з гордістю відзначається, що ось вже нова модель точно знімає краще. А що буде, якщо порівняти дві моделі різних поколінь? Результат ви можете побачити на картинках нище.

iPhone X vs iPhone 11 Pro Max

iPhone X vs iPhone 11 Pro Max

З умовами нічної зйомки, звичайно не найлегшої для камер мобільних пристроїв, iPhone 11 Pro Max справляється набагато краще: динамічний діапазон ширше, деталей набагато більше. iPhone X, який колись був чи не еталоном мобільної камери, дуже сильно поступається. Для повноти картини не вистачає фото в інших умовах – тоді можна буде говорити про тотальне домінування iPhone 11 Pro і Pro Max над iPhone X, але в тому, що так і буде, особливих сумнівів і немає.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Xiaomi Mi TV Pro – доступний 8K телевізор вийде вже скоро

В минуле

Новий “бюджетний” iPhone 11 купують в двічі частіше попередника

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle