Новини

Huawei готує таємничий смартфон на Kirin 990

Обговорення
Huawei MediaPad M6 Turbo Edition
Huawei MediaPad M6 Turbo Edition

У базі даних Geekbench засвітилася нова модель смартфона Huawei з модельним номером NLE-AL00. Поки неясно, під якою саме маркетинговою назвою модель з’явиться на полицях магазинів. 


У документі відзначаються такі особливості смартфона: нова платформа Kirin 990 , анонсована недавно на IFA 2019 Берліні, 8 ГБ оперативної пам’яті і операційна система Android 10. 

Huawei

Тут йде мова про версію Kirin 990 без підтримки стільникових мереж п’ятого покоління 5G, тобто без інтегрованого модему. У однопоточному тесті пристрій одержав 3842 балів, а в багатопотоковому – 11644. Результати Kirin 990 5G повинні виявитися вище. Судячи з усього, це може виявитися однією з моделей серії Mate 30, чий офіційний дебют відбудеться вже 19 вересня в Мюнхені. Ще одна версія – NLE-AL00 може виявитися варіацією смартфона Honor Vera30 без підтримки 5G. 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Xiaomi Mi Band 4 несподівано отримав потужного конкурента

В минуле

Google поламав браузер Chrome на Android-смартфонах

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.