Softnews

Новий вірус для Android попереджає про відключення електроергії

Смартфони на базі Android атакує новий вірус, здатний взяти під контроль практично всі функції пристрою. Шкідлива програма отримала назву TangleBot, пише TechSpot .


Вірус поширюється через посилання в SMS-повідомленнях і поки що націлений на користувачів із США і Канади. У повідомленнях власників смартфонів попереджають про нібито підготовлювані відключення електрики або необхідності пройти вакцинацію.

Там же міститься посилання, при натисканні на яке відкривається сайт з попередженням про необхідність оновити Adobe Flash Player (підтримка якого давно припинена). Якщо користувач натисне кнопку “Завантажити”, то в пам’ять смартфона завантажиться TangleBot.

Після установки вірус отримує доступ до пам’яті, мікрофона, камери, SMS, дзвінків, налаштувань мережі, списку контактів, повідомлень і інших функцій смартфона – він може читати і відправляти повідомлення, здійснювати дзвінки, повідомляти своїм розробникам про місцезнаходження пристрою, відправляти їм призначені для користувача дані і так далі.

Не виключено, що TangleBot може почати вражати смартфони і в інших країнах, вважають в компанії ESET.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Back to top button