Новини

Chuwi UBook Pro – новий робочий планшет на Windows 10

Обговорення
Chuwi UBook Pro
Chuwi UBook Pro

Chuwi збирається представити новий планшет UBook Pro на платформі колективного фінансування Indiegogo. Перші покупці зможуть отримати знижку 25%.


Завдяки U-подібної конструкції підставки, кут нахилу регулюється в діапазоні від 0 до 145 °. Від’єднувана док-клавіатура з підсвічуванням дозволяє перемикатися між режимами планшета і ноутбука. Chuwi UBook Pro має корпус товщиною 9 мм і масою всього 789 м

Пристрій одержав IPS-екран діагоналлю 12,3 з ламінуванням і співвідношенням сторін 3: 2. Крім того, UBook Pro поставляється в комплекті зі стилусом, що має 1024 рівні чутливості до натискання.

В оснащення увійде двоядерний чотирьохпоточний процесор Intel Core m3-8100Y з частотою в режимі Turbo Boost до 3,4 ГГц. GPU Intel UHD 615 дозволяє UBook Pro легко декодувати відео 4K, а також запускати прості ігри. Крім того, безвентиляторний дизайн забезпечує одночасно тишу і високу продуктивність.

UBook Pro оснащений енергоефективною пам’яттю LPDDR3 об’ємом 8 ГБ і високошвидкісним твердотілим накопичувачем місткістю 256 ГБ, в 5 разів швидшим, ніж звичайні жорсткі диски. UBook Pro завантажується всього за 5 секунд. Слот для TF-карт дозволяє ще більше розширити внутрішнє сховище.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Samsung Galaxy S11 запозичить технології iPhone 11

В минуле

Як видалити вірус на смартфоні без антивіруса

В майбутнє

Також буде цікаво