Статті

8 фактів про нові iPhone 11 які ви могли не знати

Анонсовані 10 вересня iPhone отримали різні діагоналі дисплея, потужний процесор A13 і значні можливості камер. Згадуючи ряд технічних характеристик і не втомлюючись повторювати слово «amazing» під час презентації, голова компанії не сказав про деякі досить важливі нюанси.

1. iPhone XS і XS Max все

Представлені лише рік тому iPhone XS і XS Max більше недоступні в онлайн-магазині Apple. Ці смартфони стали пристроями з одним з найкоротших життєвих циклів. З огляду на те, що їх продажі стартували через два тижні після минулорічної презентації, вони не протрималися на офіційному сайті навіть рік. Разом з iPhone XS і XS Max компанія поховала і iPhone 7/7 Plus .

2. Дві SIM-карти, але не для всіх

І iPhone 11, і 11 Pro, і 11 Pro Max отримали два слота для SIM-карт. Але це спеціальні версії пристроїв, розраховані виключно на ринок Китаю. Для інших країн компанія передбачила формат віртуальної карти eSIM – технології, яка поки що не працює в Україні.

3. Оновлений AirDrop

Apple приховала не тільки «погані новини», а й вирішила не розкривати особливості нового бездротового чіпа U1, що підтримує технологію передачі даних Ultra Wideband. Завдяки йому iPhone може ідентифікувати інший iOS-гаджет або комп’ютер Mac. З огляду на те, що на офіційному сайті Apple про даний чіпі немає ні слова, можливо, в нашій країні ця функція буде недоступна.

4. Face ID став ще швидше

У всіх нових смартфонах Apple сканер Face ID став працювати на 30% швидше. За швидкістю спрацьовування його можна порівняти зі сканером відбитків пальців.

5. Логотип Apple розміщений посередині

На нових продуктах Apple компанія вирішила розміщувати логотип не в верхній частині пристроїв, а строго посередині. Причини такого нововведення компанія не розкриває.

6. 3D Touch більше немає

Apple відмовилася від функції, яку свого часу дуже активно просувала. Нові смартфони не підтримують функцію 3D Touch. Замість неї Apple пропонує лише тактильний відгук при довгому утриманні пальця на дисплеї.

7. Швидка зарядка в iPhone 11, але за додаткові гроші

iPhone 11 Pro

iPhone 11, судячи з характеристик, Apple позиціонує як наступника iPhone XR. Тобто це смартфон середнього цінового діапазону. На презентації компанія заявила, що всі три нових гаджета підтримують технологію швидкої зарядки потужністю до 18 Вт. Ось тільки відповідні за потужністю блоки живлення в комплекті є тільки у iPhone 11 Pro і 11 Pro Max.

8. У всіх новинок є Wi-Fi 6 

Всі три нових смартфона Apple підтримують технологію бездротової передачі даних Wi-Fi 6 (802.11ax). Теоретичний приріст швидкості, при наявності сумісного зі стандартом роутера, становить 38%.


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button