Статті

Кращі інтелектуальні ігри для смартфону

Сучасний смартфон дозволяє вам отримати доступ до безлічі самих різних додатків. Ви можете читати в інтернеті цікаві статті, дивитися відео і, природно, грати в різні ігри. Але чому б не поєднати приємне з корисним і не використовувати ігри для підвищення розумової працездатності. Немає нічого простіше, адже, як відомо, навчання куди краще проходить в ігровій формі.

Brain Dots – З’єднай точки не звичайним способом

Brain Dots
Brain Dots

Brain Dots пропонує на перший погляд досить просте завдання – вам потрібно зробити так, щоб 2 точки на екрані виявилися в одному місці одночасно. Однак же на них діє гравітація, а згодом з’являться найрізноманітніші перешкоди. У той же час в вашому розпорядженні знаходиться «кисть», яка може створювати різні предмети на зразок гірок, похилих поверхонь і так далі. Вам буде потрібно застосувати всю свою фантазію для того, щоб пройти всі рівні в грі.

Завантажити: Brain Dots

Clockwork Brain Training – Гра на уважність і не тільки

Clockwork Brain Training
Clockwork Brain Training

Clockwork Brain – це ціла серія забавних і в той же час досить складних головоломок. Всі вони розбиті на категорії і націлені на різні види вашої пам’яті і сприйняття: від розвитку уважності і здатності запам’ятовувати складні числа до комунікативних навичок. Автори стверджують, що проект має адаптивну систему підстроювання рівня складності, а значить почати буде легко. Але ось попереду ваш мозок чекають справжні випробування.

Завантажити: Clockwork Brain Training

Brain It On! – Фізичні головоломки

Brain It On!
Brain It On!

Brain It On! – це ще одна головоломка (а точніше збірник головоломок), які зав’язані на фізиці. Причому на відміну від розглянутої вище Brain Dots тут у нас на вибір є декілька варіантів фізичних задачок. При цьому виконано тут все в досить мінімалістичному стилі і розібратися буде легко. А ось закінчити всі рівні «на відмінно» – вже на таке просте завдання.

Завантажити: Brain It On!

Train your Brain – Для дітей і дорослих

Train your Brain
Train your Brain

І останній (але, як то кажуть, не гірший) додаток в нашій сьогоднішній підбірці підходить як для дітей, так і для дорослих. Він спрямований на поліпшення короткострокової і довгострокової пам’яті. При цьому зрозумілий і красивий інтерфейс не дасть вам заплутатися. Єдине «але» – це наявність в додатку реклами. Якби не докучливі оголошення, то Train your Brain сміливо можна було б рекомендувати навіть маленьким дітям.

Завантажити: Train your Brain


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button