Новини

Експерти визначили стать якій смартфони шкодять більше

Вчені провели ряд досліджень з метою з’ясувати, як постійна взаємодія зі смартфоном впливає на здоров’я пацієнтів різної статі. Як з’ясувалося, у жінок набагато вище ризик нашкодити своєму здоров’ю, ніж у чоловіків. Проблеми в основному виникають через анатомічні особливості і характерні звички тримати смартфон певним чином.

За словами дослідників, проблеми пов’язані з положенням шиї під час використання смартфонів, особливо при розгляданні екрану пристрою. У зв’язку з тим, що зазвичай у чоловіків шия довша, вони згинають її у самої голови. А ось у жінок зона вигину доводиться ближче до грудної клітки.

Шкода смартфону

Отримавши серію рентгенівських знімків від групи пацієнтів, в яку входили і чоловіки, і жінки, вчені прийшли до висновку, що останні, дивлячись на екран смартфона, нетипово опускають очі вниз і висувають голову трохи вперед. Це призводить до зайвого навантаження на шийні хребці і викликає больові відчуття в шиї і щелепи.

Лікарі рекомендують намагатися тримати смартфон таким чином, щоб голову не доводилося сильно нахиляти, і опускати очі вниз для перегляду контенту на екрані.


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button