Новини

Експерти визначили стать якій смартфони шкодять більше

Обговорення
Смартфон в руках

Вчені провели ряд досліджень з метою з’ясувати, як постійна взаємодія зі смартфоном впливає на здоров’я пацієнтів різної статі. Як з’ясувалося, у жінок набагато вище ризик нашкодити своєму здоров’ю, ніж у чоловіків. Проблеми в основному виникають через анатомічні особливості і характерні звички тримати смартфон певним чином.


За словами дослідників, проблеми пов’язані з положенням шиї під час використання смартфонів, особливо при розгляданні екрану пристрою. У зв’язку з тим, що зазвичай у чоловіків шия довша, вони згинають її у самої голови. А ось у жінок зона вигину доводиться ближче до грудної клітки.

Шкода смартфону

Отримавши серію рентгенівських знімків від групи пацієнтів, в яку входили і чоловіки, і жінки, вчені прийшли до висновку, що останні, дивлячись на екран смартфона, нетипово опускають очі вниз і висувають голову трохи вперед. Це призводить до зайвого навантаження на шийні хребці і викликає больові відчуття в шиї і щелепи.

Лікарі рекомендують намагатися тримати смартфон таким чином, щоб голову не доводилося сильно нахиляти, і опускати очі вниз для перегляду контенту на екрані.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Xiaomi офіційно представила бюджетні аналоги Apple Watch

В минуле

Samsung Galaxy Note 12 на фото виглядає просто неймовірно

В майбутнє

Також буде цікаво