Новини

Huawei розповіла, як їй вдалося обійти обмеження США

Huawei примудряється не просто працювати під санкціями, накладеними Адміністрацією президента США, але працювати досить успішно. Як виявилося, в цьому їй допомагає далекоглядна політика під назвою «Стале управління бізнесом», прийнята на озброєння 10 років тому.

Звичайно, на той момент в Huawei якщо і не відчували особливої ​​теплоти у відносинах з заокеанськими партнерами, то про такі масштабні санкції навряд чи здогадувалися. А між тим, прийнята тоді стратегія допомагає безперебійно працювати і в ці непрості часи. Суть «Сталого управління бізнесом», за словами Чжана Цзянанга (Zhang Jiangang), старшого віце-президента Huawei, зводиться до диверсифікації постачальників компонентів.

В контексті глобалізації я не думаю, що компоненти, що використовуються в продуктах будь-якої компанії, на 100% зроблені самою компанією, тому ми прийняли на озброєння концепцію «Стале управління бізнесом» 10 років тому. Стратегія означає, що у нас є два постачальника для кожного компонента.

Саме ця стратегія дозволила вижити смартфону Honor 20 Pro. Як виявилося, один з ключових постачальників компонентів з США в зв’язку з санкціями подіями несподівано припинив роботу з Huawei, тому компанія повністю перейшла на іншого постачальника. Само собою, нарощування обсягів поставки компонентів зайняло час, але в підсумку Honor 20 Pro все-таки з’явився на полицях магазинів Китаю – і тепер відвантажується в достатніх обсягах.

[image lightbox=”1″ caption=”Honor 20 Pro”]https://gsminfo.com.ua/wp-content/uploads/2019/07/Honor-20-Pro.jpg[/image]

На даний момент 37 ключових постачальників компонентів Huawei – з Китаю. Ще 10 компаній знаходяться на Тайвані і 2 – в Гонконзі. Крім них 33 постачальника компонентів прописані в США, 11 – в Японії, по 4 в Німеччині, Швейцарії та Південної Кореї. Ще по кілька партнерів є в Нідерландах, Франції та Сінгапурі. А всього в числі постачальників комплектуючих для Huawei числиться більше 2000 компаній.


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button