Новини

Як зламати Wi-Fi мережу: найкращі програми для смартфону

Сьогодні ми б хотіли поговорити про доступ до Wi-Fi мереж. Але відразу обмовимося. Ми нікого не закликаємо ломитися в особистий простір інших людей. Вся інформація надана для того, щоб ви знали більше про безпеку і не дали себе піймати. В крайньому випадку, її можна використовувати для доступу до своєї мережі, якщо ви раптом забули від неї пароль.

Kali Linux Nethunter – Відчуйте себе хакером

Kali Linux Nethunter

Kali Linux Nethunter є першою в своєму роді платформою для роботи з Wi-Fi під Android з відкритим вихідним кодом. Використовуючи цю програму, інтерфейс якої, на жаль, складно назвати простим і зрозумілим, можна отримати повний доступ до бездротових мереж і навіть дізнатися деяку інформацію про пристрої, які підключені до Wi-Fi.

Завантажити: Kali Linux Nethunter

aircrack-ng – Зломщик для професіоналів

Популярний інструмент для роботи з мережами aircrack-ng є одним з тих, елементи якого дуже часто запозичували інші розробники подібного софту. При цьому основне призначення програми – зовсім не злом, а захист бездротових каналів зв’язку. Але без спеціальних знань за програму краще не братися. Вона розроблена явно не для новачків. Робота aircrack-ng націлена на пошук вразливостей і «слабких місць» в бездротових мережах, що дозволить вам поліпшити безпеку і запобігти хакерській атаці в подальшому.

Завантажити: aircrack-ng

Shark For Root – Пошук вразливостей в бездротових мережах

Shark For Root – це Android-версія популярного пакету Wireshark з відкритим вихідним кодом, який зазвичай використовується для аналізу мережевого трафіку і розробки протоколів безпеки. Зверніть увагу, що вам знадобиться Wireshark на вашому настільному комп’ютері, щоб почати роботу, так як додаток на смартфоні працює в парі з «старшим братом», доповнюючи його функціональність.

Завантажити: Shark For Root

Zanti – Контроль доступу і не тільки

Цей простий у використанні мобільний інструментарій може бути використаний для оцінки безпеки мережі WiFi, пошуку вразливостей і, звичайно ж, для проникнення в мережі. Вбудований сканер WiFi показує точки доступу, відзначаючи ті з них, доступ до яких можна отримати досить легко. Ви також можете використовувати додаток, щоб «відрізати» вхідний або вихідний трафік і залишити тим самим мережу без доступу в інтернет.

Завантажити: Zanti

Reaver – Як дізнатися пароль від мережі Wi-Fi

Reaver – це додаток для злому паролів мереж WiFi, яке при цьому досить нескладно використовувати. Reaver виявляє бездротові маршрутизатори з підтримкою протоколів WPS і WPA / WPA2. Всю інформацію ви отримуєте на досить інформативному графічному інтерфейсі. Якщо раптом ви забули пароль від своєї домашньої мережі, а скидати настройки роутера не хочеться, то спробуйте Reaver

Завантажити: Reaver

WPA WPS Tester – Не тільки злом, а й захист

WPA WPS Tester в противагу попередній програмі є інструмент для пошуку вразливостей в протоколах WPS і WPA / WPA2. Він може не тільки «підібрати пароль» до мережі, але і дозволяє дізнатися, наскільки мережа захищена від злому, скануючи як вхідні і вихідні пакети, так і самі бездротові пристрої на предмет наявності вразливостей на кшталт бекдорів.

Завантажити: WPA WPS Tester


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button