Статті

Навігаційні додатки для Android про які ви не знали

Близько 10 років тому у багатьох в машині була паперова карта. Потім такі карти стали замінювати навігаційними пристроями, які відображають маршрут, повідомляють дорогу і попереджають про дорожні роботи і радари. Вони зручні, особливо при русі по невідомій місцевості. А зараз є програми-навігатори, які можна встановити на телефон з ОС Android і успішно використовувати. Причому річ піде не про всім відомі додатки, як от Google Maps, а про маловідомі рішення, які володіють чудовим функціоналом.

AutoMapa

AutoMapa
AutoMapa

AutoMapa – одна з найпопулярніших безкоштовних навігаційних програм. Вона доступна для скачування на різних сайтах. Її перевагою є часте оновлення карт, що дозволяє знаходити навіть недавно побудовані дороги і надає інформацію про можливі об’їздах. Програма також допомагає в складанні карти маршруту і візуалізує їх як в 2D, так і в 3D варіантах. Відображені карти показують пам’ятки, заборони на в’їзд, спрямованість вулиць.

завантажити AutoMapa

GooGrab

GooGrab
GooGrab

Програма GooGrab дає можливість заповнювати власні карти, як повністю, так і ділянками, якщо потрібен докладний опис конкретного місця. Карти можуть бути збережені на комп’ютер, а потім передані на телефон в форматі файлів .jpg, .png і .bmp. Додатковою перевагою є можливість використання звичайних, супутникових, гібридних карт. Залежно від потреб їх можна збільшувати або зменшувати. Перевага програми полягає в тому, що вона не вимагає додаткової установки, все, що потрібно зробити, це завантажити програму.

завантажити GooGrab

PC Navigator

PC Navigator
PC Navigator

Цікавою програмою є PC Navigator, яка була створена для пристроїв з Windows Mobile і Android. Вона має дружній інтерфейс, що дозволяє працювати навіть людям, які відчувають себе скуто з технологічними інноваціями. Ще однією перевагою є базування програми на картах OSM, тобто створених користувачами доріг та Інтернету. Завдяки цьому, всі оновлення є актуальними. 

Програма дозволяє встановити найкоротший і найдовший маршрут, а також додати додаткові точки, наприклад, під час екскурсії або коли потрібно дістатися до заправки.

завантажити PC Navigatorb

GPS Track

Програма дозволяє встановлювати маршрути від – до, а також переглядати маршрут і його зберігати. Модифікація маршруту можлива як до виїзду, так і під час поїздки. Можна додати додаткові точки і змінити зовнішній вигляд карти.

завантажити GPS Track

 


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button