Новини

Xiaomi Mi Band 4 роздають абсолютно безкоштовно

Носима електроніка з кожним днем ​​стає все більш затребуваною в усіх відношеннях, у чого є ціла маса причин. Подібні гаджети щорічно отримують нові функції і можливості, що робить їх привабливими в очах все більшого кола людей по всьому світу. За один тільки 2018 рік спортивні браслети в Україні стали купувати на 300% частіше, ніж раніше. У нинішньому році ситуація може скластися ще більш цікавим чином, тим більше що в продаж надійшла така довгоочікувана багатьма новинка, як Xiaomi Mi Band 4. Вона стала втіленням ідеального фітнес-трекера з усіх, що існують на ринку.

В цьому немає нічого дивного, так як ця модель браслета пропонує такі можливості, про які можна тільки подумати. З її допомогою можна стежити за фізичною активністю, відстежувати якість сну, постійно перевіряти роботу серця в режимі 24/7, використовувати «розумний» будильник для підбору оптимального часу пробудження, управляти відтворенням музики на телефоні, регулювати рівень гучності на мобільному пристрої, використовувати трекер в якості кнопки дистанційного керування затвором камери, а також використовувати безліч інших можливостей, які розробники додали в свій трекер з метою зробити його якомога цікавішим.

Xiaomi Mi Band 4
Xiaomi Mi Band 4

У фітнес-браслеті Xiaomi Mi Band 4 всіх користувачів чекає 0,95-дюймовий AMOLED-дисплей з роздільною здатністю 240 на 120 пікселів, що підтримує сенсорне управління,  він також є кольоровим, причому цілком читабельним навіть при яскравому сонці. В іншому, спортивний трекер нового покоління має батарею ємністю 135 мАг, яка забезпечує 20 днів автономної роботи без підзарядки, а також модуль Bluetooth 5.0 з радіусом роботи в 50 метрів. Такий використовується для підключення до смартфонів на базі операційних систем iOS і Android. Зовнішній вигляд циферблата можна легко і просто міняти, причому дозволено створювати свої власні, що дозволяє зробити трекер максимально персоналізованим.

Xiaomi Mi Band 4

На території України цю новинку оцінюють майже в тисячу гривень, але зараз, протягом обмеженого періоду часу, у всіх громадян України, є унікальна можливість отримати Xiaomi Mi Band 4 абсолютно безкоштовно, всього за 1 хвилину свого особистого часу. Все це стало можливим завдяки спеціальній акції, щоб стати учасником якої потрібно підписатися та вподобати спільноту  GSMinfo, а потім просто зробити репост конкурсного запису (закріплений у верху сторінки на Facebook) та залишити під ним коментар на тему: чому я хочу Xiaomi Mi Band 4. Результати розіграшу будуть оголошені 30 вересня. Переможець буде визначений (в рамках відео) випадковим чином ввечері через один з популярних сервісів для проведення розіграшів. Оплата доставки за наш рахунок. Всім удачі!


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button