Статті

Як персоналізувати Android-смартфон без зайвих колопотів

Root-права (або права суперкористувача) дозволяють вам зробити з вашого Android-пристрої практично все, що вашій душі завгодно. Однак ж не всі користувачі хочуть проробляти складні маніпуляції зі своїм гаджетом. Але для того, щоб налаштувати вигляд свого мобільного телефону зовсім не обов’язково завантажувати себе додатковими клопотамиДля цього цілком вистачить і вбудованих засобів операційної системи.

Встановіть новий лаунчер

Новий Лаунчер

Різні лаунчер змінюють зовнішній вигляд і функціональність ваших гаджетів. При цьому вони не вимагають ніяких спеціальних знань при використанні. Більш того, деякі з них оптимізовані для отримання кращої продуктивності, інші – для розширення функціональності, а треті націлені на отримання чисто естетичного задоволення. 

Встановіть нові іконки

Іконки для Android

Одним з елементів зміни зовнішнього вигляду домашнього екрану є заміна значків додатків. Причому куди естетичніше буде встановити відразу великий пакет іконок, які замінять значки ОС на нові, всі з яких будуть виконані в єдиному стилі. З найцікавіших паків в даному випадку хотілося б виділити Peppo, також варто відмітити Linebit, що перетворює іконки в лаконічні неонові фігурки і Crackify Pixel, де всі значки мають округлу форму і приємний «потрісканий» стиль.

Завантажити: Peppo

Завантажити: Linebit

Завантажити: Crackify Pixel

Встановіть живі шпалери

Живі обої
Живі обої

Також не можна не відзначити, що крім значків на екрані пристрою вкрай важливим елементом оформлення є шпалери. Ви можете завантажити їх без ніяких труднощів з Google Play.

Встановіть віджети

Віджети – це інтерактивні елементи, які знаходяться на головному екрані. Деякі з них дозволяють легко швидко перемикатися між різними настройки, інші надають корисну інформацію або нові функції. Можливості віджетів воістину безмежні і на просторах віртуального магазину Google ви знайдете саме той, що вам точно стане в нагоді.

HarmonyOS

Налаштуйте екран блокування

На заблокованому екрані, як правило, видається лише найактуальніша на даний момент інформація на кшталт часу, дати і повідомлень. Але залишається там і купа «невикористаного» місця. Так чому б не поєднати приємне з корисним? Зверніть увагу на програми Simple RSS і Extended Controls. Перша дозволить вам збирати на головному екрані всі ваші новинні зведення (хоча якщо вам цікаві новини зі світу Android, для цього буде цілком достатньо і нашого канал в телеграм ). А друга дозволяє вивести на екран блокування якусь неймовірну кількість опцій: від регулювання яскравості до управління даними про місцезнаходження.

Завантажити: Simple RSS

Завантажити: Extended Controls

Ну і, звичайно ж, не забувайте, що в даному випадку (як і в інших пунктах нашого списку) все обмежено лише вашою фантазією. Ми не наполягаємо на установці саме цих розширень. Ми лише «вказуємо дорогу», а ось куди вона приведе – вирішувати виключно вам.


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button