Новини

Xiaomi Mi Band 5: три неймовірні особливості браслету

Ринок носимої електроніки продовжує стрімко змінюватися, причому в кращу сторону. Пов’язано це з тим, що все більш широке коло людей проявляє до такої інтерес, а це, в свою чергу, призводить до того, що все більше компаній займаються її створенням, витрачаючи при цьому величезні суми грошей на розробку нових технологій і інженерних рішень. Королем ринку спортивних браслетів зараз є відома китайська корпорація, на частку якої припадає більше ніж 50% від загального числа таких гаджетів. Уже в кінці нинішнього року вона представить і запустить в продаж нову модель під назвою Xiaomi Mi Band 5, новинка повинна стати практично топовим рішенням серед інших подібних гаджетів.

Про те, що такий трекер вже щосили активно створюється, повідомив сам глава бренду Huami, саме ця компанія відповідав за всі моделі Mi Band, будучи дочірнім підприємством китайської корпорації Xiaomi, яким вона в повній мірі володіє. Зараз співробітники цієї компанії займаються розробкою нової моделі, випустити яку планується вже в кінці нинішнього року. Якщо все насправді складеться саме так, вже в листопаді-грудні 2019 року всі бажаючі зможуть без зайвих труднощів купити собі і почати використовувати Xiaomi Mi Band 5, а похвалитися йому дійсно буде чим, тому що новий трекер отримає щонайменше кілька значущих відмінностей від моделі, доступної зараз у продажу.

Xiaomi Mi Band 5

Вже зараз можна назвати 3 основні особливості новинки, які відрізняють її перед конкурентами:

  1.  Покупців чекає 1,2-дюймовий екран з роздільною здатністю 400 на 200 пікселів, а виготовлений він виявиться по OLED-технології. Само собою, що дисплей буде не тільки сенсорним, але ще і кольоровим.
  2.   Друга причина це саме те, що робить Xiaomi Mi Band 5 максимально привабливим в очах мільйонів людей по всьому світу, компанія-виробник вирішила додати в браслет модуль ЕКГ, за рахунок якого такий трекер зможе без зайвих складнощів не тільки робити ехокардіограму, але ще і виробляти її розшифровку. Буде потрібно лише слідувати інструкціям на екрані трекера.
  3. Також є відомості про те, що в Xiaomi Mi Band 5 встановлять спеціальні модулі, призначені для зчитування рівня стресу і рівня води в організмі. На основі цих відомостей, а також всіх інших, фітнес-трекер нового покоління зможе давати користувачам персональні поради.

Xiaomi Mi Band 5

Програмному забезпеченню в цьому спортивному браслеті також приділять величезну увагу, тому що воно вийде на новий рівень, а разом з ним на такий вийде і додаток Mi Fit , призначене для роботи з цим наручним гаджетом. За сукупністю факторів у новинки просто не буде жодного конкурента, тим більше з урахуванням вкрай низької ціни, в зв’язку з чим такий гаджет гарантовано сподобається всім потенційним покупцям.

Xiaomi Mi Band 5

До речі, прямо «з коробки» в даний електронний браслет виявиться вбудована підтримка української та російської мови, а разом з тим і багатьох інших, тобто ніякої перепрошивки робити не доведеться.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button