Новини

Samsung Galaxy A90 – топовий бюджетник з камерою на 48 Мп та 5G

Ще не анонсований смартфон Samsung Galaxy A90 5G кілька днів тому був помічений на сайті виробника , а тепер в мережі з’явилися зображення майбутньої новинки. На офіційному постері і реальних фотографій упаковки можна розглядати зовнішній вигляд і технічні характеристики наступного 5G-апарату компанії. 

Як видно на зображеннях, Galaxy A90 5G отримає дисплей з тонкими рамками і невеликим каплевидним вирізом під фронтальну камеру. Ззаду у нього знаходиться потрійна камера, розташована в кутку, як у флагманського Galaxy Note10. 

Samsung Galaxy A90

Смартфон буде мати 6,7-дюймовий Super AMOLED-дисплей з роздільною здатністю Full HD +, восьмиядерний процесор, 6 ГБ оперативної пам’яті, накопичувач на 128 ГБ, потрійну основну камеру з сенсорами на 48, 5 і 8 Мп, Фронталку з розширенням 32Мп і підтримку швидкої зарядки. Головною ж фішкою апарату повинна стати підтримка мереж п’ятого покоління. 

Поки не ясно, в яких країнах буде доступний Galaxy A90 5G. Не виключено, що він надійде в продаж тільки в регіонах, де вже є 5G-мережі.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button