Новини

Samsung Galaxy S11 отримає три модифікації і всі з 5G

Обговорення
Samsung Galaxy S11

Індійський мережевий інформатор Ішан Агарвал (Ishan Agarwal), який продовжує публікувати свіжі новини про новинки мобільного світу, роздобув ексклюзивні відомості про прийдешні смартфонах південнокорейської компанії Samsung.


Згідно інсайдерської інформації, в лінійці Samsung Galaxy S11 буде представлено три моделі, які проходять під номерами Samsung SM-G981, SM-G986, SM-G988. Всі три моделі зможуть працювати в мережах п’ятого покоління.

Лінійка Samsung Galaxy S11 повинна бути представлена в першому кварталі наступного року. Нещодавно інший інсайдер порекомендував фанатами Samsung утриматися від покупки Samsung Galaxy Note10 і дочекатися виходу Samsung Galaxy S11, який зробить справжню революцію в мобільній фотографії.

Samsung Galaxy S11

Samsung Galaxy S11

Крім того, Ішан Агарвал зміг дізнатися модельний номер нового смартфона Samsung, який оснащений гнучким дисплеєм. Цікаво те, що новий смартфон отримав модельний номер SM-F700F, тоді як оригінальний Galaxy Fold носить модельний номер SM-F900F. Можливо, нова модель стане спрощеною і доступнішою версією.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Huawei Mate 30 засвітився на живих світлинах

В минуле

Fairphone 3 – смартфон “конструктор” за 450 евро

В майбутнє

Також буде цікаво