Новини

Amazfit GTS: бюджетний аналог Apple Watch 4

Компанія Huami представила новий смарт-годинник Amazfit GTS. Зовні він є практично повною копією торішнього Apple Watch Series 4 з таким же великим екраном і тонкими рамками. Годинники отримав оптичний датчик біотрекінгу, повний захист від води, модуль NFC і до двох тижнів автономної роботи. 


Новий Amazfit GTS оснащений 1,65-дюймовим AMOLED-дисплеєм з роздільною здатністю 442х348 пікселів і щільністю 341 ppi. Як заявляє виробник, екран відображає 100% колірної гами NTSC. Прикриває передню панель захисне 2,5D-скло Gorilla Glass 3. Дисплей вміщує більше корисної інформації, ніж аналоги, тому виробник розробив два настроюванні циферблата, що дозволяють користувачеві вибрати потрібний йому контент. Це може бути погода, показники фізичної активності та інше. Крім того, для Amazfit GTS є кілька десятків готових циферблатів.

Amazfit GTS
Amazfit GTS

У годиннику передбачено 12 основних спортивних режимів, в тому числі біг, їзда на велосипеді, плавання і т. Д. За допомогою оптичного датчика біотрекінгу BioTracker PPG пристрій веде цілодобовий моніторинг фізичної активності користувача і відстежує життєво важливі показники. Захист від води і можливість занурення на глибину до 50 метрів дозволяє приймати душ з Amazfit GTS і не знімати їх під час занять в басейні. 

Amazfit GTS
Amazfit GTS

З додаткових особливостей варто відзначити наявність модулів GPS і NFC. Правда, останній можна використовувати для оплати за допомогою Google Pay. Вбудований акумулятор витримає 14 днів роботи в помірному режимі, а з постійним відстеженням розташування заряду вистачає на 25 годин. При використанні мінімальної кількості функцій, таких як перегляд часу і повідомлень, виробник обіцяє до 46 днів роботи.

Amazfit GTS
Amazfit GTS

 Amazfit GTS вже надійшли в продаж в Китаї за ціною $ 126.

Читай наші новини в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button