Новини

Samsung Galaxy Note10 навмисно кинуло об бетон: відео

Минулого тижня Samsung представила флагманський смартфон Galaxy Note10 +, однією з особливостей якого стало використання загартованого скла Gorilla Glass 6 для дисплея і задньої кришки. Блогери YouTube-каналу PhoneBuff вирішили перевірити стійкість гаджета до падінь, а в якості суперника по випробуванню вибрали Apple iPhone XS Max.

Коли Apple анонсувала iPhone XS і XS Max, в компанії заявляли, що смартфони захищені «найміцнішим склом для смартфонів у світі». Хоча Apple і не оголошувала про співпрацю з брендом Corning, актуальні моделі iPhone імовірно захищені склом Gorilla Glass 6. Таким же «бронезахистом» оснащений і Samsung Galaxy Note 10+.

Щоб перевірити міцність апаратів, їх кидали на тверду поверхню за допомогою спеціального пристосування. В ході першого експерименту удар припадав на задню кришку пристроїв – в цьому випробуванні iPhone XS Max отримав менше пошкоджень, відбувшись кількома тріщинами на поверхні тильної панелі. Південнокорейський гаджет, в свою чергу, отримав більше видимих ​​пошкоджень кришки.

При падінні на кут обидва суперники показали себе однаково – не рахуючи глибоких подряпин на металевій рамці, пристрої продовжили нормально працювати. А «приклавшись» екраном до бетону, більш презентабельний вигляд зберегла модель Samsung – сітка з тріщин на екрані купертінівського гаджета виявилася набагато більш помітною. Після серії скидань з великої висоти Galaxy Note 10+ виявився переможцем випробування: незважаючи на численні ушкодження, його дисплей з вбудованим сканером відбитків пальців був повністю працездатний, в той час як частина сенсорної панелі iPhone XS Max перестала реагувати на торкання.

Всього з 40 можливих балів за умовною «шкалою стійкості» Samsung Galaxy Note10 + набрав 37 балів, а iPhone XS Max – 34 бали. Автори YouTube-каналу вже готуються до тестування iPhone 11, який, за заявою виробника, буде більш стійкий до ударів і впливу вологи, ніж смартфони Apple попередніх поколінь.


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button