Новини

Xiaomi Mi Band 5 на голову вище всіх пристроїв конкурентів

Зараз на полицях магазинів по всьому світу можна зустріти такий просунутий спортивний браслет, як Xiaomi Mi Band 4, а випущений він був два місяці тому. З тих самих пір він встиг надійти в продаж у безлічі країн, завдяки чому тепер жителі більш ніж сотні регіонів Землі мають можливість його собі купити. Втім, сталося те, чого ніхто не очікував. Як повідомив глава бренду Huami, який є дочірнім підприємством Xiaomi, вже в кінці цього року, швидше за все, буде представлений новий фітнес-трекер компанії, а називатися такий буде Xiaomi Mi Band 5. Слідом за тим, як в мережі з’явилася така публікація, почалося активне обговорення новинки.

Не можна не помітити, що всі моделі Mi Band, починаючи з найпершої, створювала саме Huami, яка підпорядковується Xiaomi, будучи її власністю, тому не варто думати, що новий фітнес-трекер виявиться якимось не таким. Над створенням Xiaomi Mi Band 5 працюють точно такі ж люди, які створювали більш старі моделі в останні роки. Як повідомив глава Huami, розробники вже у розпалі створенням нового спортивного браслета, а піти на такий крок компанія-виробник вирішила виключно через те, що все більш широке коло людей проявляє великий інтерес до носимих пристроїв. Щоб його підтримати і було вирішено випустити трекер наступного покоління на півроку раніше терміну.

Xiaomi Mi Band 5

Вже зараз можна сказати, що Xiaomi Mi Band 5 на голову вище всіх пристроїв конкурентів, бо він отримає вкрай широкі функціональні можливості, головною серед яких виявиться ЕКГ. За рахунок даного модуля браслет зможе робити ехокардіограму серця, а вона, в свою чергу, покаже стан здоров’я цього надважливого органу людини. Крім такої особливості, новинка отримає модулі для відстеження рівня стресу і води в організмі. Всі ці показники можна буде переглядати в режимі реального часу, але робити це виявиться простіше простого, так як потрібно лише запустити нову версію програми Mi Fit, яка в момент початку продажів нового браслета оновиться в Google Play і App Store.

Xiaomi Mi Band 5

В іншому, новому спортивному браслету від всесвітньо відомої китайської корпорації приписують 1,2-дюймовий AMOLED-дисплей з роздільною здатністю 400 на 200 пікселів, причому звичайно ж сенсорний. За підключення до телефонів в Xiaomi Mi Band 5 відповідати буде модуль Bluetooth 5.1, що володіє зворотною сумісністю з усіма більш старими поколіннями. Очікується, що коли цей спортивний браслет надійде в продаж, коштувати він буде всього 169 юанів, а це всього-на-всього 800 гривень, тобто вкрай мало. Залишилося тільки дочекатися анонса, а потім і запуску в продаж. Чим ближче будуть ці події, тим більше в мережу потрапить достовірних відомостей про новинку.


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button