Новини

iOS 13.1 beta 2 доступна для скачування всім охочим

Всього через кілька годин після виходу iOS 13.1 beta 2 для розробників Apple випустила загальнодоступну версію оновлення. Вона вже доступна для завантаження власникам всіх сумісних пристроїв, в число яких входять всі моделі iPhone, починаючи від iPhone 6s і iPhone SE. Завантажити публічну версію iOS 13.1 beta 2 можуть учасники програми попереднього тестування, які пройшли реєстрацію і встановили на свої пристрої діючий бета-профіль.

iOS 13.1 beta 2, призначена для публічного тестування, має той же білд, що і закрита, а значить, не відрізняється від неї за змістом. Вона включає той же перелік змін і нововведень, що і збірка для розробників, яка вийшла вчора ввечері. Це досить незвично, оскільки на ранніх етапах тестування Apple потрібно тиждень на перевірку працездатності оновлення, після чого воно потрапляє в загальний доступ. Мабуть, в Купертіно і правда поспішають випустити апдейт якомога швидше.

Що нового було в iOS 13.1 beta 1

  • Додані динамічні шпалери з чорним фоном для всіх пристроїв з підтримкою iOS 13;
  • Повзунок регулювання гучності тепер відображає піктограму підключеного Bluetooth-аксесуара;
  • Нові іконки в додатку «Дім»;
  • Маркування тестових версій додатків жовтим кружком;
  • Нові піктограми підключених пристроїв в віджеті «Батареї»;
  • Повернулася функція автоматизації в «Швидких командах Siri»;
  • При підключенні миші стало можливо використовувати прокрутку у всіх додатках;
  • Оновлена ​​панель налаштувань шрифтів.

Вихід першої бета-версії iOS 13.1 тиждень тому чимало здивував користувачів. Спочатку багато хто навіть вирішили, що розробники помилилися і випадково випустили не той білд. Проте, незабаром стало ясно, що Apple вирішила паралельно вести випробування відразу двох оновлень і, швидше за все, у неї були на це вагомі причини. Найбільш ймовірна версія полягає в тому, що iPhone 11, 11 Pro і 11 Pro Max надійдуть у продаж не на iOS 13, а відразу на iOS 13.1, що хоч і нетипово, але в поточній парадигмі цілком можливо.

Що змінилося в iOS 13.1

З іншого боку, поки iOS 13.1 виглядає як самий прохідний апдейт з баг-фіксами, що не включає в себе значимих нововведень, хоча зазвичай це не так. Оновлення iOS другого порядку у Apple вважаються функціональними, тобто містять нові функції, яких не було в попередніх версіях операційної системи. Наприклад, в iOS 10.1 з’явилася підтримка портретного режиму зйомки, а в iOS 8.4 з’явився сервіс Apple Music . В iOS 13.1 поки нічого настільки ж цікавого не спостерігається.


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button