Статті

Які настройки відключити в шторці смартфона, що б він працював довше

Наші читачі часто задають нам питання: “Як зробити так, що б смартфон працював трішки швидше і тримав заряд довше?” Рішення проблеми простіше, ніж здається на перший погляд. Часом досить повідключали зайві настройки в шторці. Які? Розповідаю нижче.

Точка доступу

Для тих, хто не знає, дана функція служить для того, що б роздавати інтернет зі свого смартфона на інші пристрої. Річ корисна, але дуже ситуативна і постійно тримати її включеною точно не варто.

На швидкодію пристрою це не особливо вплине, але батарею може відчутно просаджувати. Хоча деякі виробники додають можливість автоматичного вимкнення при неактивності.

Автоповорот екрану

Ось цю функцію ми б відключили в першу чергу. По-перше, вона жере заряд акумулятора, тая як працює завдяки вбудованим датчикам. А по-друге, дана фіча може тільки додавати незручності.

Невеликий нахил смартфона і розташування екрану починає ковбасити.

GPS

Ще одна ситуативна приблуда – визначення місця розташування. Дійсно потрібна річ тільки якщо ви користуєтеся навігатором в своєму авто або просто перебуваєте в місцевості, де не можете орієнтуватися. У всіх інших випадках це просто зайвий “рот” який потрібно годувати зарядом батареї.

Так, на останніх моделях смартфонів GPS більш оптимізований і не так ненажерливий, але тим не менше навіщо втрачати умовні 7%, якщо можна їх не втрачати?

Вимкніть Wi-Fi

Всі ми користуємося вдома Wi-Fi, але якщо ви залишаєте своє житло, то краще цю функцію відключити. Інакше смартфон буде постійно моніторити і намагатися законектитись з усіма точками Wi-Fi, які будуть потрапляти вам на шляху. Як це позначиться на заряді батареї, думаємо розповідати не треба.

Ну і бонус для вузького кола осіб

Якщо ви не активний інтернет користувач і не стирчите в смартфоні цілими днями, то непогано було б відключати передачу даних. Мобільний інтернет дуже ненажерливий в плані заряду акумулятора, особливо якщо справа стосується 4G.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button