Експерти розповіли, як розблокувати смартфон, заблокований PIN-кодом

Зараз на головній

Як правило, ми встановлюємо PIN-код, який легко запам’ятати. Часто для нас це важливе число, наприклад дата весілля або рік народження дитини. Ми намагаємося знизити ризик забути обрану комбінацію цифр. Проте буває, що він випадає з нашої пам’яті, і ми не можемо згадати правильну комбінацію.


Деякий час назад PIN-код був єдиним способом заблокувати доступ до пристрою іншим людям. Мова йде про крадіжку, а також про ситуації, коли хтось без нашої згоди хоче перевірити дані по телефону.

Однак в даний час ми можемо використовувати безліч методів для розблокування пристрою, наприклад:

  • Інтелектуальне розпізнавання обличчя – після кожного вимикання пристрій аналізує наше обличчя, і доступ до нього знову можливий тільки після наведення його на камеру, яка розташована на передній панелі пристрою. Це рішення є для багатьох телефонів.
  • Відбиток пальця – пристрій сканує наш відбиток пальця, щоб ми могли розблокувати обладнання таким чином. Доступний, серед іншого, сканер відбитків пальців.
  • Пароль – рядок символів, які будуть потрібні для використання пристрою.
  • Шаблон – телефон дає нам певний простір, на якому ми встановлюємо візерунок. Малювання його на екрані пристрою розблокує обладнання.

PIN-код зламав популярні Android смартфониПроблема виникне, коли ми забуваємо графічний ключ, пароль або PIN-код. Як розблокувати телефон, заблокований паролем, кодом або графічним ключем, який ми не пам’ятаємо? Є кілька можливостей.

Щоб розблокувати смартфон, не знаючи ПІН-коду, ви можете зробити наступне:

  1. Відновлення пристрою до заводських налаштувань – спочатку метод, який можна використовувати в крайньому випадку. Це призведе до втрати всіх даних з пристрою, але натомість ми отримаємо до нього доступ. Цей метод слід використовувати тільки тоді, коли жодні інші методи не ефективні.
  2. Розблокування облікового запису Google – якщо ви кілька разів неправильно введете графічний ключ, на екрані з’явиться опція «Забули графічний ключ». Після натискання на неї вам просто потрібно увійти в обліковий запис, призначену даному пристрою, і скинути там блокування.
  3. Використовуючи диспетчер пристроїв – просто увійдіть https://myaccount.google.com/ в то самий обліковий запис Google, який ви додали на свій смартфон. Потім вам потрібно вибрати цей пристрій і встановити тимчасовий пароль блокування, який в даний час буде використовуватися замість пароля. Це рішення рекомендується, коли ми втрачаємо наш пристрій і хочемо передати деяку інформацію. Однак це також може бути відмінним способом розблокувати телефон, не знаючи коду.
  4. Програма Dr.fone – завдяки їй ми дізнаємося, як розблокувати телефон, заблокований PIN-кодом або графічним ключем. Програму необхідно завантажити і встановити на свій комп’ютер. На наступному етапі вам необхідно підключити смартфон до цього пристрою, запустити програму, вибрати модель смартфона зі списку і запустити її в режимі Recovery. Через кілька хвилин ви зможете розблокувати свій телефон.

Якщо у вашому випадку жоден з цих методів не виявиться ефективним, варто скористатися послугами фахівця. У таких компаній є доступ до більш досконалих інструментів, ніж ті, які пропонуються безкоштовно, і вони можуть розблокувати телефон без втрати даних. Кожен користувач смартфона повинен використовувати безпечне автоматичне резервне копіювання файлів з цих пристроїв. Одна з можливостей – це хмара Xiaomi, яку може безкоштовно використовувати кожен, хто створює обліковий запис MI. У його розпорядженні 5 ГБ дискового простору. Ви можете збільшити простір в хмарі, вибравши один з платних планів, і тоді у вашому розпорядженні буде до 1 ТБ простору.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,968Фанитак
510Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей