Softnews

Застосунки з Google Play Store тепер завантажуються по-новому

Google запускає новий механізм установки застосунків з Play Store – зміна має прискорити цей процес. Про це розповіла сама Google в своєму офіційному блозі.


Свій новий метод завантаження і установки софту з фірмового магазину Google назвала «Оптимізацією установки застосунків». Його суть полягає в тому, що застосунок буде завантажуватися не цілком, а частинами – причому спочатку скочується та частина, яку користувач зазвичай відкриває відразу. Google повідомляє, що ОС аналізує активність власника гаджета і визначає, що саме він зазвичай запускає, проте ніяких особистих даних ці архіви не містять – Google не збирає імена, прізвища, адреси пошти, номери телефонів і т.д. В результаті, об’ємні і важкі застосунки зможуть до-завантажуватися у фоновому режимі, після того, як користувач вже запустив і почав використовувати першу його частину. Само собою, все це буде відбуватися непомітно, і єдина відмінність, яку побачать власники Android-пристроїв – це більш швидка установка бажаного софту.

Вперше розробники звернули увагу на тестування прискореного методу трохи більше місяця тому. Тепер же Google запустила цю функцію для всіх користувачів. Вона вже поширюється разом з черговим оновленням Google Play Store, і буде включена за замовчуванням для всіх користувачів. При бажанні, цей механізм можна відключити в налаштуваннях магазину.

Back to top button