Новини

Redmi Note 7 впав в ціні через вихід Redmi Note 8

Обговорення
Redmi Note 7

Глава бренду Redmi Лю Вейбінг (Lu Weibing) не тільки опублікував сьогодні перше офіційне зображення 70-дюймового телевізора Redmi, а й повідомив про досягнення чергового рекорду продажів смартфонів Redmi Note 7: подолана позначка в 20 мільйонів штук!


Для того, щоб продати стільки Redmi Note 7 і Redmi Note 7 Pro в сумі, у компанії пішло 7 місяців. Правда, навряд чи продажі пристроїв серйозно просунуться далі, так як на підході вже новітні Redmi Note 8 і Redmi Note 8 Pro.  Також слід додати, що Note 7 доволі сильно впав в ціні з моменту старту продажів, причина – все той же Note 8. В Україні його вже можна придбати за менше ніж 4000 гривень.

Redmi Note 7

Лю Вейбінг обіцяє завтра поділитися важливими новинами з усіма, хто чекає ці моделі. Ну а сам топ-менеджер вже щосили активно користується Redmi Note 8

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

5 ознак того, що на вашому смартфоні є віруси

В минуле

Vivo IQoo Pro 5G став найпотужнішим смартфоном у світі

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.