Статті

Всі переваги Xiaomi Mi Band 6 перед Xiaomi Mi Band 5

Нещодавно на ринку фітнес-браслетів відбувся гучний реліз – Xiaomi Mi Band 6. Офіційно в Україні продажі пристрою ще не стартували. Проте багато хто вже задаються питанням – чи варто оновлюватися до Mi Band 6, якщо зараз користуєшся Mi Band 5? Відповісти на нього допоможе наша стаття. У ній ми розповідаємо про ключові відмінності між моделями. Поїхали.


Дисплей

Головна різниця між двома гаджетами – розмір екрану. У новинки він підріс і тепер має діагональ 1.56 дюймів. Для порівняння, Mi Band 5 комплектується 1.2-дюймовим екраном. Змінилася і форма – матриця Mi Band 6 більше схожа на овал.

За рахунок збільшення розмірів панелі і зміни форми на Mi Band 6 куди зручніше працювати з повідомленнями, та й в цілому для користувача досвід приємніше за рахунок того, що на екрані вміщується більше інформації .

Цікаво, що незважаючи на такий апгрейд автономність у обох браслетів однакова – 2 тижні при експлуатації середньої інтенсивності.

Технологія виготовлення панелей в обох випадках однакова – OLED. Максимальна яскравість теж не відрізняється . А ось щільність пікселів у дисплея Mi Band 6 крутіше – 326 ppi проти 291 ppi у Mi Band 5. Проте обидва дисплея видають чітку картинку, причому як в приміщенні, так і на вулиці при прямому попаданні сонячних променів.

Пульсоксиметр

Ще один козир новинки. В її арсеналі з’явився датчик, що дозволяє визначати рівень кисню в крові власника. Працює він, ясна річ, не так точно, як професійні прилади, але приблизне стан організму з його допомогою зрозуміти можна.

В іншому функціонал аналогічний – пульсометр, вимірювання рівня стресу, заміри фізичної активності та моніторинг сну. В останньому випадку з’явилася можливість переглянути графіки прямо з браслета.

Додаток для продуктивності

Нехитра програма під назвою Pomodoro розбиває пів години на два цикли: 25-хвилинний активний і 5 хвилин відпочинку. Експерти повідомляють, що такий темп роботи найбільш оптимальний і дозволяє домогтися максимальної продуктивності. Якщо у вас з цим є проблеми – Pomodoro допоможе з ними впоратися.

Спортивні режими

Виросла кількість спортивних режимів. На Mi Band 6 їх аж 30 проти 11 у Mi Band 5. Більшість з них доведеться активувати самостійно, автоматично визначати гаджет вміє тільки 6.

Back to top button