Статті

Чи встановлюють оператори пріоритети в обслуговуванні для різних абонентів?

Скільки існує цивілізація стільки ж люди розділені на різні верстви в суспільстві. Чим вище твій ранг – тим більше благ тобі належить, ширше можливості і тим простіше все дістається. Звичайно ж, коли з’явилися перші телефонні мережі відразу ж задумалися а як зробити пріоритети для різних абонентів? Сьогодні розповімо вам про те як працюють пріоритети в мобільних мережах і застосовують їх оператори на практиці.


У будь-якому діючому стандарті мобільного зв’язку є можливість завдання пріоритетів для різних груп абонентів. Призначений пріоритет не просто запис в договорі, а конкретне налаштування, зазначене на SIM-карті. Відношення до того чи іншого рівня може впливати на безліч процесів.

Наприклад, абонент з більш високим пріоритетом може отримувати першочерговий доступ в мережу або першим зробити дзвінок коли спостерігається нестача ресурсів. Крім того, більш високопріоритетним абонентам може бути надано більш досконалий мовний кодек, щоб голосові дзвінки були якісніше інших.

Ще один варіант застосування пріоритетів – це більш м’які налаштування при переходах між частотними діапазонами або технологіями в мережі оператора. Тим самим досягається більш надійне і якісне з’єднання в мережі оператора, незважаючи на брак ресурсів на якомусь рівні.

Високопріоритетні абоненти можуть отримувати кращу якість обслуговування або привілейований доступ в технологію

Думаємо, що більшості читачів цікавлять швидкості передачі даних. І цей фактор також може бути уточнений в залежності від приналежності до якоїсь групи. Більш високопріоритетні абоненти можуть отримувати не тільки більше ресурсів, але й займати в пріоритеті більш високошвидкісний стандарт, наприклад 4G.

Але на практиці все це застосовується зараз досить рідко або взагалі не використовується. Всі основні і найцікавіші характеристики обслуговування визначаються виключно підключеним тарифом. Наприклад, обмеження в швидкості інтернету задаються не на мобільних станціях а на центральних мережевих елементах і описуються не пріоритетом обслуговування, а тарифним планом.

На практиці пріоритети обслуговування і поділ на групи абонентів практично не використовуються

І це закономірно. Сам по собі пріоритет в скоєнні голосового дзвінка або більш висока якість голосу навряд чи когось змусять переплачувати за тариф. А швидкості і об’єми передачі даних з легкістю можна контролювати на центральних вузлах мережі. І саме за об’єм послуг абоненти готові платити більше в першу чергу.

Проте можливість налаштовувати пріоритети на мобільних станціях нікуди не зникає. Можливо в майбутньому оператори будуть приділяти цьому більше уваги і диференціюють тарифи в залежності від пріоритетів обслуговування.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Back to top button