Softnews

Не тільки Smart TV: названо кращі способи перегляду фотографій на телевізорі

Показувати друзям фотографії з відпустки на смартфоні не дуже зручно – екран невеликий, і набагато практичніше використовувати для цих цілей телевізор. Ось 5 способів, як легко і просто подивитися фотографії на екрані телевізора.


1. Smart TV

Деякі сучасні телевізори (Samsung, LG) підтримують технологію Apple Air Play 2, за допомогою якої ви можете транслювати відео, фото та музику зі смартфона на телевізор.

Телевізори на платформі Android TV поставляються з вбудованою функцією Chromecast, завдяки чому стало можливим відправляти мультимедійні файли на великий екран з будь-якого додатку, що підтримує режим трансляції (наприклад, Google фото).

Якщо ваш телевізор не підтримує необхідні додатки, але у вас є ТВ-приставка, то з її допомогою теж можна переглядати мультимедійні файли на великому екрані.

2. Підключення через HDMI

Якщо ваш смартфон оснащений USB-C або micro HDMI, то ви можете перенести зображення на великий екран, підключивши гаджет за допомогою кабелів USB-C – HDMI або micro HDMI – HDMI.

3. Бездротове підключення

Якщо не хочете плутатися в проводах, а попередньо встановлених додатків на телевізорі немає, можна скористатися технологією DLNA (за умови, що ваш смартфон підтримує її). Після підключення робочий стіл смартфона дублюється на екрані телевізора. Використовуючи DLNA, можна не тільки подивитися фото, а й пограти в мобільні ігри на великому екрані.

4. Карта пам’яті

Один з найпоширеніших способів – просто перемістіть фотографії з пам’яті смартфона на карту (якщо він її підтримує), після чого вставте її у відповідний слот телевізора.

5. USB-кабель або флешка

Цей спосіб вимагає трохи більше рухів. У переважній більшості телевізорів, випущених за останні десять років, є хоча б один USB-порт. Спочатку скиньте фото зі смартфона на флешку або жорсткий диск, підключіть їх до телевізора через USB і дивіться все на великому екрані.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Back to top button