Softnews

Один клік: в Україні з’явився новий спосіб оплати за газ

смартфон газ

Представники сервісу 104.ua заявили, що підготували для українців зручний онлайн-сервіс, який допоможе швидко оплатити борги по комунальних платежах за газ. Для цього їм необхідно зареєструватися в особистому кабінеті на сайті сервісу і просто кілька разів клацнути мишкою по потрібних пунктів.


Дану інформацію представники компанії розмістили на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook. Заявлено, що на 104.ua кожен платник комунальних платежів може створити власний кабінет, в якому можна стежити за станом свого рахунку. Там же можна швидко заплатити за газ, зробивши пару простих дій. Для цього потрібно вибрати спосіб оплати (на даний момент доступні два варіанти – Apple Pay і Google Pay), після чого натиснути на кнопку «поповнити». В результаті гроші будуть списані з вашого рахунку в зазначених сервісах і надійдуть постачальнику газу, про що ви будете відразу ж повідомлені.

Також на 104.ua можна відстежувати всі платежі, які ви відправили на рахунок постачальника газу. Для цього потрібно зайти в свій особистий кабінет, де вам відкриється історія поповнень. В цьому ж меню користувач може виділити потрібний платіж, а також роздрукувати квитанцію. Чек буде надано в електронній формі, її можна зберегти на флеш-накопичувач, а потім роздрукувати для отримання паперового варіанту.

Великий український банк «ПриватБанк» раніше повідомляв про те, що в його додатку «Приват24» можна в кілька кліків вибрати постачальника газу і швидко укласти з ним договір на поставку «блакитного палива».

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

ПриватБанку: на мобільні рахунки клієнтів “впадуть” 50 гривень

В минуле

Где можно заказать суши в Киеве?

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle