Авто

Мінівен Tesla Cybertruck вперше покази світу

У мережі з’явилися перші знімки останньої розробки компанії Tesla – унікального мінівена Tesla Cybertruck. Сказати, що машина виглядає незвично, значить нічого не сказати – автомобіль начебто виїхав з екрану, на якому показують фантастику 2000-х років.


Що за машина і з чим її їдять

Фактично, Tesla Cybertruck є вкрай функціональним позашляховиком, що працює на екологічно чистому паливі. Автомобіль продуктивний, надійний і безпечний для навколишнього середовища, при цьому спрямованість його на комфортабельність пасажирів, а також безпеку водіння. Однак зовнішній вигляд авто робить його вкрай цікавим для любителів екстравагантних і незвичайних варіантів.

Дизайнери Tesla дуже багато почерпнули з науково-популярних фільмів, коли створювали свій Cybertruck – машина більше схожа на броньовик з вкрай мінімалістичним дизайном. Автомобіль присадкуватий, прямокутний, кузов складається з безлічі прямокутних алюмінієвих пластин, що плавно перетікають в єдину картину. Складається відчуття, що дизайнери переграли в «Майнкрафт» – машину ніби створили з кубів, об’єднаних разом, причому це стосується всього – капота, бічних пластин, дверей і навіть дисків на колесах. При погляді на автомобіль так і хочеться сказати «Кіберпанк» – авто брутальне, при цьому виключно просте, дизайн не передбачає будь-яких видатних елементів, весь корпус зібраний в єдиному стилі без спойлерів та інших виступаючих елементів.

Машина оснащена декількома дверима:

  • класичний і місткий багажник;
  • передні двері, що відкриваються убік;
  • задні двері, що відсовуються назад.

Незважаючи на брутальний зовнішній вигляд, Tesla Cybertruck обіцяє водіям небувалий рівень комфорту.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Back to top button