Українцям розповіли про те, яку версію Xiaomi Mi Band 6 слід купувати для України

Зараз на головній

Якщо ви цікавилися фітнес-браслетами, то точно знаєте, що під брендом Xiaomi випускаються дві різні версії Mi Band 6, Global та CN. Мало хто помічає відмінності між версіями, але кожен помічає різницю в ціні.


Чим же вони відрізняються?

Нова модель браслету має однакову версію прошивки, дизайн та характеристики теж такі самі, доступні мови пристрою теж одинакові незалежно від версії чи то китайська, чи глобальна. Але відмінність все таки є, і полягає вона в коробці. Так, тільки в цьому різниця між першим чи другим пристроєм.

Яку версію краще обирати?

Доступними для покупки будуть дві модифікації, в одній буде доступна функція NFC, а в іншій вона відсутня. Відрізнити ці браслети можна лише за ціною, адже візуальних відмінностей немає взагалі. Покупець буде переплачувати ще й за наявність мікрофону і підтримку голосового асистента. 

Але слід відзначити, що зараз модель з NFC працює лише на просторах Китаю, в інших країнах функцією поки не вдасться скористатися.  В Україні, з можливістю оплати браслетом, поки працює лише Xiaomi Mi Band 4 NFC.

Якщо ж стоїть вибір яку версію купувати, тут довго думати не треба, адже все зрозуміло, можна купувати саму дешеву китайську версію фітнес-браслету. На AliExpress вони вже є в наявності, і ціна починається від 1115 гривень, що значно дешевше від пропозицій українських продавців, які хочуть отримати за такий самий товар на 700 гривень більше.

Так, продавці не надають гарантії в комплекті, але на цей рахунок не слід хвилюватися, адже фітнес-браслет, це така річ, яка з поломками майже не знайома, а якщо поломка і трапляється, то така подія стається рідко. Відмічається і той момент, що з заводу даний товар браку, в більшості випадків, не має, а відсоток ймовірності того, що вам дістанеться несправний товар дуже малий.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,970Фанитак
508Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей