Українські стрімери розбагатіли на карантині: названо найбільш “рибні місця”

Зараз на головній

Платформи для стрімінгу LivU, OnlyFans і Tango найвигідніші, саме від прямих ефірів на них стрімери отримують найбільше грошей.


За період з січня по березень нинішнього року заробіток стрімерів виріс більш, ніж на 1000% в порівнянні з першим кварталом минулого року, тобто, майже в 12 разів.

Українські стрімери за перший триместр 2021 року одержали великі грошові виплати з LivU, OnlyFans і Tango. А ось в першому кварталі минулого року самим прибутковими платформами були Tango, LivU і Yepop.

У цьому списку тільки ті платформи, які були створені спеціально для стрімів. Тобто, такі популярні сайти, як Twitch, Youtube і інші сюди не відносяться.

Представник Payoneer в Україні та Білорусі Ігор Ковальов заявив, що за минулий рік ринок стрімінгу в Україні істотно зріс, головна причина цього в тому, що через пандемію і карантин люди шукали додатковий заробіток онлайн. Багато хто відкрив для себе новий світ у вигляді онлайн-трансляцій, і до цього дня продовжують пристойно заробляти на міжнародних стрімінгових платформах.

Компанія привела ряд фактів, які характеризують, що стрімінг в Україні стрімко розвивається. Платіжна платформа повідомляє, що за 2020 й рік доходи стрімерів з України збільшилися на 1021%. Також в число країн, де стрімери почала заробляти більше увійшла Мальта (понад 570%), Америка (більше 135%) і Гонконг (понад 32%).

На початку першого локдауна збільшення прибутку було таким – в квітні 2020 року 122%, в травні – 80%. Загалом за другий квартал минулого року прибуток стрімерів збільшилася на 193%, в третьому на 70%, в четвертому – на 48%.

Світові стрімінгові тенденції:

  • результати масштабного опитування Payoneer минулого року свідчать про те, що більшість стімірів сприймають live-трансляції як чудовий спосіб заробітку. А для багатьох в період першого локдауна стріми були єдиним джерелом доходу;
  • під час голосування більше половини респондентів працювали на платформі менше року. Це підтверджує те, що популярність live-трансляцій збільшилася саме під час світової пандемії.
  • більше 60% стрімерів чекають, що після закінчення пандемії їх фінансовий стан покращиться, більше 27% впевнені, що ситуація залишиться без змін, а 11% вважають, що їхні доходи зменшаться. Експерти вважають, що за даними опитування у live-трансляції оптимістичне майбутнє;
  • представники різних компаній заявили, що live-трансляції – це один з найбільш зручних інструментів для комунікації на період карантину.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,727Фанитак
500Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей