Як запобігти викраденню інформації зі смартфону під час його ремонту

Зараз на головній

На сьогоднішній день смартфон відіграє важливу роль в житті кожного з нас. В когось на телефоні можуть зберігатися важливі документи, фото чи відео, а також саме через цей пристрій дуже легко отримати доступ до банківських рахунків. Але з часом все може поламатися, так само і в цьому випадку. Якщо ж так стається, і треба нести пристрій до ремонту, то треба попіклуватися про те, щоб данні були надійно захищені.


Як запобігти викраденню інформації?

В такій ситуації ми лишаємо всі справи, беремо телефон і біжимо до найближчого сервісу, але це велика помилка. Для початку треба вибрати надійний центр, який виконує ремонт мобільних пристроїв. Це можна зробити як за допомогою знайомих, так і за допомогою ноутбуку чи комп’ютеру через інтернет.

Також слід пам’ятати, що працівники не повинні просити залишити Вашу сім карту чи надати пароль від пристрою, або ж окремих додатків.

Перед тим як відавати пристрій майстру, обов’язково треба зробити резервну копію на комп’ютер. Але, час від часу, треба виконувати таку дію, адже ніколи невідомо коли телефон вийде зі строю.

Якщо ж на пристрої є важливі документи чи папки, варто попіклуватися про те, аби пароль був як можна складніший.

Не варто залишати сім-карту в телефоні, адже більшість банківських операцій виконується саме з підтвердженням через смс повідомлення.

Також варто і зберегти IMEI-код пристрою. Його можна знайти в налаштуваннях або на самому телефоні. Ця дія допоможе перевірити після ремонту чи ви тримаєте свій пристрій в руках, чи це шахрайство.

В момент передачі телефону майстру, слід також попросити гарантійний талон, або документ, який буде підтверджувати, що смартфон передано в сервіс. Якщо ж буде спроба шахрайства, то ви будете мати всі докази, аби добитися свого і повернути пристрій.

Якщо ж пристрій було передано майстру і на ньому не встановлено пароль, то повернувшись додому, слід змінити всі паролі від акаунтів, до яких ви увійшли з пристрою.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,725Фанитак
500Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей