У цих ситуаціях ви зобов’язані відключити телефон, щоб не отримати неприємностей

Зараз на головній

Виховання – ключова характеристика успішної людини, тому що воно дозволяє обходити безліч неприємних ситуацій, виходячи з них ще до початку конфлікту. Часто подібним «каменем спотикання» стає мобільний телефон. Давайте ж розглянемо ситуації, в яких ідея відключити цей апарат виявиться дуже вдалою.


Коли варто відключити телефон напевно

Як кажуть великі майстри кун-фу – найкраща бійка та, якої не було. Саме тому варто знати ситуації, в яких телефон треба вимкнути, щоб не провокувати конфлікт або наражатися на небезпеку. Розберемо список докладніше.

  1. Літак. Напевно ви бачили, що в кожному телефоні є режим «у літаку», проте в більшості випадків не знали, навіщо ця функція і коли використовується. Насправді даний режим введений неспроста, тому що деякі дослідження показали, що включені телефони на борту літака можуть збивати навігаційні сигнали. Подальші досліди формально спростували це твердження, проте в багатьох країнах досі користуватися телефоном в літальному апараті заборонено, а в інших державах (включаючи США) від пасажирів в обов’язковому порядку вимагають включити режим «у літаку» на своєму стільниковому.
  2. Театр. Любителі культурного відпочинку знають, як дратує сигнал телефону під час театральної жалісливою сцени. Це порушує всю атмосферу і заважає насолоджуватися спектаклем, не кажучи вже про акторів, які збиваються і втрачають настрій.
  3. Іспит. Під час здачі будь-якого іспиту користуватися телефоном суворо заборонено, однак деякі люди все ж примудряються пронести його і використовувати в якості шпаргалки. Але знайте – якщо апарат виявлять, то ваш тест буде визнаний недійсним, така ось сучасна ситуація.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,725Фанитак
500Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей