Hardnews

Huawei продовжила гарантію на свої смартфони

Обговорення
Huawei Y6s

Компанія Huawei офіційно повідомила про продовження гарантійного терміну на всі мобільні телефони, ноутбуки, планшети, розумні годинники, пристрої розумного будинку, телевізори та іншу техніку.


Всі пристрої компанії, гарантійний термін яких закінчився або закінчується в період з 1 січня по 31 березня 2020 року, можуть обслуговуватися як гарантійні до 31 березня 2020 року. Те ж саме стосується і додатково придбаної розширеної гарантії.

Раніше компанії Apple, Oppo, Vivo і інші виробники також анонсували подібні акції, а компанія MSI продовжила на 2 місяці гарантійний термін на материнські плати, настільні ПК та іншу продукцію.

Раніше Huawei China перевела кілька мільйонів доларів Федерації благодійності міста Ухань для боротьби зі спалахом коронавірусу, а також надала техніку і обладнання для діагностики і профілактики.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

У мережі опублікували порівняння консолей Xbox Series X і PlayStation 5

В минуле

Складаний Samsung Galaxy Z Flip тріснув після першого розкладання

В майбутнє

Також буде цікаво