Як збільшити швидкість комп’ютера без купівлі дорогого SSD

Зараз на головній

Якщо у вас не “топова” комплектація комп’ютера, то в тій чи іншій мірі ви стикалися із зависаннями або повільною роботою тієї чи іншої програми. Це може бути гра або просто браузер. Особливо це відчувають користувачі, у яких немає твердотільного SSD, а звичайні повільні HDD.


Вихід є! Навіть якщо ви не маєте можливість придбати SSD, можна в рази прискорити кілька часто використовуваних програм. Що для цього потрібно? Потрібно трохи вільної оперативної пам’яті і спеціальна програма.

Скільки у вас ОЗУ? Є хоча б 6-8 ГБ? Тоді ви зможете використовувати її в якості сховища для програм.

Чому оперативна пам’ять? Тому що вона в рази швидше жорстких дисків.

Це швидкість оперативної пам’яті в ролі жорсткого диска. Пам’ять старенька DDR3L 1866 GHz. Але це в 4-5 разів швидше нашого SSD.

Як ви знаєте вона енергозалежна, і зберігання файлів на ній організувати не вийде. Але запускати програми прямо в оперативній пам’яті можна і потрібно, якщо вас турбує їх довге завантаження.

Завантажуємо спеціальну утиліту, за допомогою якої ми створимо віртуальний жорсткий диск з оперативної пам’яті. Посилання на неї я залишимо внизу.

Встановлюємо програму і спеціальне програмне забезпечення до неї. У головному вікні ми повинні вибрати кількість оперативної пам’яті, якою готові пожертвувати для роботу програм, в безкоштовної версії ми обмежені 4 ГБ. Нижче ставимо галочку і можемо запускати

У другій вкладці рекомендуємо виконати наступні налаштування

А цей шлях позначає спеціальний файл, в який будуть записуватися всі дані про ваші програми в оперативній пам’яті при виключенні ПК. А при включенні ПК дані з цього файлу будуть переходити в оперативну пам’ять.

Після включення програми ви побачите додаткове сховище з літерою Z. Не забувайте про нього, і те, що це не основне сховище.

Тепер ви можете встановлювати в цей диск програми, які використовуєте найчастіше і швидкість роботи яких вас турбує. При виключенні ПК всі файли будуть записані в спеціальний файл на жорсткому диску.

Крім того туди можна перенести вже встановлені програми без втрати даних.

завантажити програму можна за посиланням http://www.radeonramdisk.com/software_downloads.php

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,673Фанитак
500Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей