Xbox Two
Обговорення

В кінці минулого року в Мережі з’явилася інформація про те, що Microsoft працює відразу над декількома новими ігровими консолями. Частина з них стосувалася поточного покоління, частина до нового.


Одна приставка вже побачила світ – це Xbox One S All-Digital, нагадаємо, що вона позбавлена ​​оптичного приводу.

Пізніше ми дізналися, що Microsoft відмовилася від ідеї випуску двох версій приставки нового покоління, а ось «хмарна» Xbox нібито залишилася в строю. Однак це не так.

Глава підрозділу Xbox Філ Спенсер (Phil Spencer) заявив, що компанія зараз не працює над приставкою Xbox нового покоління, яка мала бути орієнтованою на потоковий ігровий сервіс. Фактично вона поховала цей проект.

Ми розглядаємо телефон у вашій кишені, як пристрій для потокового ігрового сервісу, а наявна у нас консоль дозволяє вам грати в ігри локально.

Таким чином, виходить, що нас чекає лише одна приставка Xbox нового покоління, а не три, як стверджували чутки. По крайній мірі, якщо говорити про найближчі плани Microsoft.  

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

STALKER 2: стала відома дата показу гри

В минуле

Redmi Note 8 показали з усіх боків на живих світлинах

В майбутнє

Також буде цікаво