Xiaomi Mi Band 5 розпродають за копійки з складських запасів

Зараз на головній

Ще на початку квітня 2021 року Xiaomi випустила новий спортивний браслет, але поки що він доступний лише на території Китаю. В зв’язку з цією новиною продавці вирішили, що настав той час, коли треба швидше продати попередню модель, Xiaomi Mi Band 5, навіть не зважаючи на те, що нова модель ще не вийшла на міжнародні торгівельні мережі. Ціна на дану модель саме зараз значно нижча, і придбати її можна максимально вигідно.


В тому числі, цей гаджет почав активно продаватися і зі складських запасів, де і знаходиться значна кількість гаджетів. Навіть українські торгівельні мережі вже почали знижувати ціни на Xiaomi Mi Band 5, і така ціна здатна здивувати кожного. На даний момент ціни починаються від 876 гривень. Варто згадати і той момент, що минулим літом ціна була майже в півтори рази вищою ніж зараз.

Xiaomi Mi Band 5
Xiaomi Mi Band 5

Саме цей наручний фітнес-браслет вважається одним із найкращих на ринку, адже в ньому втілено і красивий дизайн, і функціональність, і чудову батарею, заряд якої може триматись до двох тижнів. Також, однією із самих сильних сторін гаджету є захист від води, з ним навіть можна занурюватись на глибину до 50 метрів.
Окрім цих переваг, доступною є можливість підключення до годинника через смартфон. Ця дія виконується за допомогою спеціального додатку, який встановлюється з Google Play або App Store на ваш смартфон.

Враховуючи обставини, які зараз склалися, то саме ця модель, Xiaomi Mi Band 5, являється найкращою на ринку по співвідношенню ціни і якості. Ще ніколи цей годинник не коштував так дешево. Якщо поглянути на його характеристики, можна і самому переконатись, що ця ціна насправді дуже дешева. Немало людей хотіли собі цей аксесуар, і тепер така можливість з’явилася, Xiaomi Mi Band 5 тепер доступний по найнижчій ціні.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,727Фанитак
500Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей