Hardnews

Xiaomi визнала проблеми з Mi 10 і Mi 10 Pro

Обговорення
Xiaomi Mi 10

Китайський виробничий гігант Xiaomi зовсім недавно випустив флагманські смартфони Xiaomi Mi 10 і Mi 10 Pro, які в ході двох блискавичних розпродажів розкупили за лічені хвилини.


Однією з ключових особливостей Xiaomi Mi 10 і Mi 10 Pro, яка реалізована в цій лінійці вперше, стали якісні стереодинаміки, що дозволили Xiaomi Mi 10 Pro очолити рейтинг кращих смартфонів за якістю аудіо DcOMark.

Перші користувачі Xiaomi Mi 10 і Mi 10 Pro виявили, що стереодинаміки в деяких випадках працюють некоректно, при цьому з них доноситься якийсь сторонній шум. Компанія Xiaomi поспішила відреагувати на ці повідомлення, випустивши оновлення, яке повинно повністю усунути цю проблему. Варто нагадати, що DxOMark тестувала Xiaomi Mi 10 Pro з прошивкою, яка стане доступна всім користувачам тільки 5 березня, тому в лабораторії ніяких проблем зі звуком не помітили.

Крім того, це оновлення усуває ще одну проблему, яка полягала в нестабільного зв’язку при підключенні до маршрутизаторів.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Black Shark 3 отримає звичайний роз’єм для навушників та унікальну зарядку

В минуле

Huawei представила компактний та довгоживучий бюджетник

В майбутнє

Також буде цікаво