“Смачні” новинки від “Київстар”: оператор потішив вкрай доступним тарифом

Зараз на головній

На ринку мобільного зв’язку новинка – недорогий тариф, який має безліч послуг. Компанія “Київстар”, яка є лідером мобільного зв’язку в Україні презентувала новий тарифний план. Для абонентів це мега вигідна пропозиція, адже всього лишень за 3 гривні на день вони отримують 300 хвилин на розмови та 20 ГБ інтернету.


Як показує практика, недорогі тарифні плани вартістю до 100 грн користуються попитом серед клієнтів старшого віку, адже вони не зареєстровані в соціальних мережах і практично не сидять в інтернеті. Єдине, що їм потрібно – це зручний та вигідний зв’язок для дзвінків.

Новий тарифний план від “Київстар” вартує 100 грн на місяць, до нього входять такі послуги:

  • 20 Гб інтернету. Їх точно вистачить на місяць, адже в середньому один користувач використовує в місяць до 7 Гб;
  • безлім на дзвінки в мережі;
  • 300 хвилин на інші номери, в тому числі і стаціонарні.

Тариф має назву “Смачний”, адже і дійсно є вигідним, якщо брати до уваги всі послуги, які отримує користувач за 100 грн/місяць. Також хочеться зазначити, що цей тарифний план є значно дешевший, ніж аналогічні пропозиції від інших операторів, які є членами “великої трійки”.

Вартість тарифного плану за 4 тижні – 100 грн, відповідно ціна за один день користування – 3,57 гривні. Проте не всі користувачі зможуть скористатись цим вигідним тарифом, на сайті компанії “Київстар” вказані области, в яких він працює. 

До прикладу, в Херсонській и Харківській областях жителі абсолютно всіх населених пунктів зможуть його підключити, а в інших просто є список міст і сіл. Проте в списку не всі області України, а тільки 14.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,970Фанитак
508Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей