Статті

7 засобів, якими можна зіпсувати телефон під час чищення

Лікарі стверджують, що на поверхні сучасних мобільних телефонів накопичується така кількість бактерій, що це може бути небезпечно для здоров’я. Тому їх обробка – процедура необхідна. Варто знати, що деякі речовини здатні зіпсувати покриття пристрою. Фахівці розповіли, якими засобами можна очищати мобільний телефон.

Рідина для чистки вікон

Для дезінфекції гаджетів не слід використовувати рідину для миття вікон і дзеркал. В її складі присутні агресивні хімічні сполуки, які можуть знищити захисний шар.

Якщо знехтувати цією порадою, з часом можна помітити на екрані пристрою каламутні плями і мікротріщини. Це показник того, що він приходить в непридатність.

Побутова хімія

Застосування побутової хімії, рідини для миття посуду, гелю для чищення або поліролі, також не рекомендується. Всі речовини, що входять до складу наших незамінних помічників по будинку, призначені для ретельного очищення щільних поверхонь, які не мають спеціального покриття, яке є на телефоні.

Олеофобна плівка смартфона не розрахована на обробку їдкими розчинами, а тому не витримає такого агресивного середовища.

Засоби для зняття макіяжу

Активні компоненти, що містяться в косметичних засобах для зняття макіяжу, відмінно справляються з видаленням залишків косметики.

Однак вони абсолютно не підходять для обробки поверхні смартфона, оскільки викликають її корозію.

Cпирт

Спирт – один з головних руйнівників захисної плівки. Під забороною не тільки він в чистому вигляді, але і всі спиртовмісні засоби, включаючи одеколони й духи.

Також не підходять антисептичні спреї для рук.

Бензин

Бензином не можна обробляти не тільки екран, але і задню стінку мобільника, адже ця речовина роз’їдає пластик.

Ніякі автомобільні рідини не підходять для обробки крихких екранів смартфонів.

Оцет

Оцет з будь-яким відсотком кислотності також не рекомендований для обробки.

Ця речовина одна з найбільш їдких і здатних роз’їдати скляні поверхні.

Дезінфікуючі серветки

Дезінфікуючі серветки, призначені для побутових поверхонь, зазвичай просякнуті спиртом або іншими їдкими речовинами. Те ж стосується серветок, які використовують лікарі для обробки шкіри перед уколом. Такими засобами не можна очищати екран смартфона – вони залишають на ньому тріщини і подряпини.

Експерти рекомендують користуватися спеціальними серветками для обробки екранів смартфонів, які продаються в сервісних центрах і магазинах електроніки.

Якщо такого засобу не виявилося, потрібно взяти звичайну вату або ганчірку з мікрофібри, змочити дистильованою водою і протерти поверхню. Після цього відполіруйте екран сухою ватою.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button