90 тисяч на сім’ю: держава вирішила допомогти обіднілим українцям

Зараз на головній

Зовсім нещодавно подібну інформацію можна було знайти прямо на порталі Міністерства соціальної політики. Також увагу звертали на те, що це буде спеціальна програма. Її результатом стане відкриття нового бізнесу, і кошти малозабезпеченим будуть видаватись лише з такою ціллю. Нижче було проінформовано читачів, що на даний момент заплановано видавати кошти під нульовий відсоток.


В цьому повідомленні також є доступною інформація про те, що рішення було ухвалене 21 квітня на черговому засіданні правління. Але зазначається, що програма розпочне діяти лише з наступного року. Весь час на засіданні велася мова про безвідсоткову виплату в розмірі 15 мінімальних заробітних плат. На сьогоднішній день ця сума дорівнює 6000 гривень, і відштовхуючись від цієї інформації, можна отримати приблизне поняття якою буде розмір виплати, і становить вона 90 000-100 000 гривень. Але окрім малозабезпечених сімей таку допомогу отримати не зможе ніхто. Також на засіданні оговорювалося, що кошти можуть бути витрачені на оплату оренди приміщення, на закупівлю обладнання, або ж на щось інше, що пов’язано з веденням свого особистого бізнесу, в тому числі, і оформлення всіх необхідних документів. Вже очікується, що на наступний рік, на цю програму буде виділено окремий бюджет.

Перша спроба допомоги малозабезпеченим

гривні

Раніше подібна програма вже проводилася, і також малозабезпеченим видавалися кошти під 0 відсотків на відкриття особистого бізнесу. Така подія відбувалася з 2017 по 2019 рік, і зачепила вона лише декілька областей. Це була Харківська, Львівська і Полтавська області, також невелика частина громад Житомирської, Донецької і Чернігівської областей. На той момент все закінчилось дуже втішною новиною для організаторів проекту.

Ще тоді, під час перших спроб проведення подібних акцій, з’явилося 237 нових підприємців, на той момент деякі з них навіть роботи не мали, і відразу добилися успіху в підприємництві. Лише 8 відсотків з тих, що тоді почали робити нові кроки в бізнесі, не закінчили свою діяльність. Але є і втішна новина, адже ті, хто не здалися і продовжили цей нелегкий шлях, зараз отримують від 25 до 150 тисяч гривень в середньому.

Варто зазначити ще й те, що люди вибирали зовсім різні напрямки, хтось почав створювати одяг, а хтось зайнявся меблями, хтось відкрив автосервіс, а хтось почав виробляти свої продукти харчування.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,673Фанитак
500Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей