Українцям розповіли про цілі коротких дзвінків з невідомих номерів

Зараз на головній

Здійснювати короткі дзвінки з невідомих номерів, коли виклик триває всього кілька секунд, а потім дзвінок скидається, можуть як шахраї, так і рекламщики. Про це в четверг, 22 квітня, розповів експерт з інформаційної безпеки Тарас Буденко.


Шахрайські фірми укладають договір з операторами зв’язку, за якими будь-який вхідний дзвінок на їх номер є платним. Таким чином, якщо жертва передзвонить, з її мобільного рахунку спишуть гроші. Причому вартість дзвінків може становити десятки, а то й сотні гривень.

Але найчастіше короткі дзвінки з невідомих номерів роблять з рекламною метою, щоб зібрати базу активних номерів телефонів, а потім здійснювати холодні рекламні дзвінки, зазначив експерт.

«Якщо гудок проходить, значить телефон активний. Дзвонять і скидають не обов’язково шахраї. Але в будь-якому випадку це робиться не в інтересах користувача »

За його словами, дзвінки від рекламних компаній не є небезпечними, навіть якщо передзвонити за цим номером, але все ж передзвонювати на незнайомі номери не рекомендується.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,726Фанитак
500Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей