Новини

Huawei готує ідеальний флагманський смартфон

Спочатку очікувалося, що Huawei Nova 5T виявиться всього лише перейменованим варіантом флагманського смартфона Honor 20, але зараз Nova 5T засвітився в каталозі Google Enterprise Solutions Directory c зовсім іншими характеристиками. Користувачам, що ностальгують по компактним моделям, якими можна вільно керувати однією рукою, слід придивитися до цього смартфону.

Вся справа в діагоналі екрана: вона зазначена рівною 5,5 дюйма. Додати до цього зовсім невеликі бічні рамки (фронтальна камера врізана в дисплей) і можна думати, що за габаритами така модель буде не більше старих 5-дюймових смартфонів. А то і менше. Така діагональ є ідеальною для управління однією рукою. Апарат явно мітить в нішу Sony Xperia Compact. 

Інша цікава особливість: якщо Honor 20 пропонується з 6 ГБ ОЗУ і 128 ГБ флеш-пам’яті, то для Nova 5T заявлено 8 Гб оперативної пам’яті і 128-256 ГБ флеш-пам’яті. При такому розкладі однокристальна платформа Kirin 980 проситься сама собою, так що у флагманському статус Nova 5T немає ніяких сумнівів. У конфігурації перспективної новинки також є сканер відбитків пальців і NFC, але більше нічого не повідомляється. Враховуючи такі параметри, новинку від Huawei можна сміло назвати ідеальним флагманським смартфоном. Нажаль, поки немає даних і про термін виходу смартфона.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button