Hardnews

Ілон Маск захотів зробити супутниковий інтернет мобільним

Супутниковий інтернет Starlink стане мобільним до кінця року. Про це в своєму Twitter розповів засновник SpaceX Ілон Маск (Elon Musk).

Відповідаючи на питання про те, чи буде термінал для прийому супутникового інтернету Starlink мобільним, Ілон Маск відповів ствердно. «Термінал буде мобільним, щоб ви могли переміщати його куди завгодно або використовувати в русі на автофургоні або вантажівці», – сказав Маск. Підприємець пообіцяв, що Starlink зніме обмеження на прив’язку до геолокації до кінця року. Маск заявив, що хоче запустити ще кілька супутників в космос, щоб забезпечити краще покриття і оновити ПЗ.

На даний момент абоненти Starlink не можуть перенести термінал для прийому сигналу з супутників за іншою адресою, крім заявленої в договорі. Щоб отримати доступ до супутникового інтернету від Ілона Маска, необхідно зробити запит в компанію на участь у програмі бета-тестування.

У березні Маска запитували, чи планує він перенести прийомні модулі Starlink на свої автомобілі. Засновник SpaceX і Tesla заявив , що в даний момент підключити електрокари до супутникового інтернету немає можливості, так як термінал є досить громіздким.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button